استایلیست شخصی در دوره طراحی لباس

 

استایلیست شخصی: این حرفه یکی از دشوارترین، پرسود ترین  و مهیج ترین مشاغلی است که با دوره طراحی لباس مرتبط است. به عنوان یک استایلیست شما وظیفه دارید با توجه به نوع بدن، علایق، حرفه و درآمد مراجعین خود، برای آن ها یک و یا چند سبک مختلف از لباس را طراحی کنید. شما همچنین می توانید برای آن ها یک کمد لباس انتخاب کنید، website سبک آرایش آن ها را مشخص کنید، زیورآلات، مدل مو و هر آنچه را که به ظاهر فرد مرتبط است را طراحی و تعیین کنید. بسیاری از افراد مشهور، اعضای خاندان سلطنتی و سیاستمداران استایلیست مخصوص خود را دارند.

 

طراح پارچه


یک طراح پارچه الگوهای منحصر به فردی را برای چاپ و یا بافتن پارچه ها طراحی می کند. از آنجایی که پارچه ها با اهداف مختلفی تولید می شوند، شرکت های تولیدی پارچه ها معمولا تیمی از طراحان لباس و معماران داخلی را در دل خود دارند تا با توجه به رویکرد این طراحان و دانش آن ها، بتوانند گزینه های موفقیت آمیز بیشتری را تولید کنند.

 

طراحی جواهرات، کیف وطراحی کفش


یکی از دیگر از مشاغل مرتبط با رشته هیچان انگیز طراحی لباس، طراحی جواهرات، کیف و کفش است. طراحان لباس با توجه به آموزه های خود می توانند با جواهرسازان و یا کمپانی های تولید کننده کیف و کفش در زمینه ی طراحی مدل های مختلف، همکاری داشته باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *